Napíšte hľadaný text, lokalitu, mesto alebo ulicu
m2
m2
Vpíšte hľadaný text

Divadlo Stoka: Wellness - 13. apríla o 19:00

zobrazené 96x

Slovo ako také v tejto inscenácii odchádza do úzadia a často celkom mizne. Alebo je málo zrozumiteľné, pretože pochádza z inej jazykovej "proveniencie". Po scéne sa premávajú herci v nepochopiteľných akciách, nezmysel strieda nezmysel. Hľadanie duchovnosti sa prejavuje nečakanou agresivitou. Plátenná strecha nedrží, preteká. Do tvorby Divadla Stoka sa prvýkrát votrelo politikum.

 

V réžii Blaha Uhlára sa predstavia členovia súboru Divadla Stoka v obsadení: Michaela Halcinová, Martin Kollár, Lenka Libjaková, Braňo Mosný, Tomáš Pokorný, Peter Tilajčík, pričom k inscenácii sa tentokrát pripojil aj herec Otto Culka. Scenár k inscenácii vznikol už klasicky metódou kolektívnej tvorby od od 1. marca do 12. decembra 2016.

Inscenáciu podporil z verejných zdrojov Fond na podporu umenia a Bratislavský samosprávny kraj. Finančne projekt podporila Nadácia Tatra banky a Nadácia ZSE. 

 

Rezervácie na predstavenie prijímame na divadlostoka@gmail.com a tešíme sa na Vás! Cena lístkov je 5 a 3€ (študenti, dôchodcovia). Stále hráme v Cvernovke na Košickej 37 a pre lepšiu orientáciu pripájame video ako sa ku nám dostanete: 
https://www.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=PP8MLM9sdZ4&app=desktop

Video: 
Divadlo Stoka: Wellness - 13. apríla o 19:00
Dátum konania: 
piatok, 13 apríl, 2018
Miesto konania: 
STOKA C1,2 KC - Cvernovka, Košická 37