O nás

BRATISLAVA WEB

Bývate v Bratislave alebo v okolí?

Chystáte sa navštíviť hlavné mesto Slovenska Bratislava?

Chcete vedieť aké akcie sa v meste Bratislava chystajú?

Potrebujete vedieť užitočné informácie o meste?

www.bratislavaweb.sk – stránka o Vašom meste Bratislava, kde zbierame všetky aktuálne informácie a prinášame ich v koncentrovanej a prehľadnej forme.

INFORMÁCIE 

Vždy aktuálne a všetky pokope o Bratislave. Podávať takéto informácie je zmyslom stránky www.bratislavaweb.sk . Snažíme sa vytvárať priestor, kde zistíte všetko, čo práve potrebujete vedieť. Aj vďaka vám môžeme vytvárať stále lepšiu a aktuálnejšiu databázu.

Udalosti Bratislave

Na aktivity a program sa Bratislava naozaj sťažovať nemôže, rôznorodé akcie sa organizujú takmer dennodenne. Toto je miesto, kde sa o nich dozviete.

Firmy v Bratislave

V prehľadnom katalógu firiem pôsobiacich v Bratislave Vám pomôžeme nájsť potrebné informácie bez zdĺhavého vyhľadávania. Katalóg je obsiahly– nájdete tu všetko: zoznam reštaurácií, kontakty na taxislužby, ordinačné hodiny lekárov, kontakty na úrady a štátne inštitúcie a mnoho, mnoho ďalších.

Reality v Bratislave

Nech už hľadáte nové bývanie z akýchkoľvek dôvodov, na našej stránke nájdete širokú ponuku nehnuteľností v Bratislave na predaj a prenájom. Ak naopak potrebujete svoju nehnuteľnosť predať, prípadne prenajať, je tu priestor pre Vás.

Práca - brigády v Bratislave

Aktívne podporujeme informovanosť o pracovných miestach v Bratislave. Vytvorili sme aj novú kategóriu – príležitostné práce a brigády. Potrebujete postrážiť psa, pokosiť trávnik, upratať byt alebo takéto služby ponúkate? Neváhajte sa zviditeľniť v sekcii PRÁCA/Príležitostné práce, brigády.

Bratislavska burza

Ušetrite pri kúpe používaných vecí. Už nemusíte cestovať alebo platiť vysoké poštovné. Veci, ktoré potrebujete možno predáva aj Váš sused. Preto sme pripravili burzu, kde inzerujú predovšetkým Bratislavčania.

SPOZNAJ SVOJE MESTO!

História Bratislavy, slávni rodáci, zaujímavé miesta a tipy na výlety.

Fakty, ktoré ste o Bratislave možno ani nevedeli a miesta, o ktorých ste netušili, že sa tu nachádzajú.

Možno zistíte, že Bratislava je zaujímavejšia ako ste si doteraz mysleli. A možno si budete pripadať ako turista v novom nepoznanom prostredí.